cypripedium.cz - Obchodní podmínky a instrukce 

 

Podmínky

  • Rostliny dodáváme zatím pouze do zemí EU.

  • Rezervace probíhá podle pořadí obdržených předběžných objednávek, dokud nebudou vyčerpány dostupné rostliny. Kdo dřív objedná, je dříve obsluhován.

  • Zaručujeme, že všechny rostliny jsou pouze laboratorně vypěstované ze semen a jsou expedovány zdravé a jsou řádně označeny, spolu s specifickými pokyny k výsadbě a pěstování. Protože nemáme žádnou kontrolu nad životními podmínkami, poskytnutou péčí, případné patogeny nebo škůdci, kterým mohou být rostliny vystaveny po odchodu z naší produkce, nemůžeme zaručit Váš konečný úspěch s těmito rostlinami. Vzhledem k výše uvedeným vlivům, a jako u každé trvalky, i rostliny, které u nás již kvetly, nemusí v důsledku přesazení  kvést i několik sezon po přesazení.

  • Velkou péči věnujeme balení a expedici, abychom zajistili, že rostliny dorazí na místo určení v co nejlepším stavu. Jestliže po obdržení objednávky zjistíte chybu v obsahu nebo jiný problém, spojte se prosím s námi do 24 hodin e-mailem.

  • V každém případě je naše odpovědnost omezena pouze na kupní cenu rostlin, poštovné a balné.

  • Naše pokyny k výsadbě a pěstování jsou určeny pouze pro Vaši orientaci, a přestože reprezentují naše dlouhodobé znalosti konkrétního druhu, samy o osobě, bez přihlédnutí ke skutečným podmínkám, nemusí znamenat záruku úspěchu.

     

Objednání

Jsou dvě jednoduché možnosti

  1. Poslat nám e-mailem Vaše, jméno, adresu, telefonní číslo s předčíslím a požadované množství (dostupné druhy a velikost) na adresu cyps@cypripedium.cz.

  2. Použít formulář (bude doplněno) na našem webu.

Na základě Vaší objednávky my do 24 hodin potvrdíme rezervaci a v nejkratším možném termínu pošleme celkovou kalkulaci (proforma fakturu) za objednané kytky, balné a přepravu. Po obdržení Vaší platby budeme expedovat Vaši zásilku.

 

Platba

S výjimkou platby za prodeje do České republiky v Kč akceptujeme z ostatních zemí EU pouze v EURO.

Zatím přijímáme platby pouze na bankovní účet, buď bankovním převodem, nebo poštovní poukázkou, obojí na základě proforma faktury.

Podmínkou expedice zásilky je plné předplacení ceny rostlin plus náklady na balné a poštovné.

 

Doprava

Dopravu navrhujeme vždy podle konkrétního místa doručení. Standardně zasíláme rostliny jako prioritní cenný balík. Na základě požadavku jsme schopni VAši zásilku poslat i s použitím expresní poštovní služby EMS, nebo služeb jiných expresních společností: DHL, UPS, FedEx, …